Już 12 stycznia 2014 rozbrzmi hymn Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Będziemy grać nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Na ratunek – taki będzie temat tegorocznego finału. Pieniądze ze zbiórki zostaną przeznaczone na zakup sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej. Co ważne, po raz drugi orkiestra zagra też dla seniorów. Część pieniędzy zostanie więc przeznaczona zakup sprzętu poprawiającego warunki leczenia najstarszych Polaków.
Lista sztabów: